Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama


Parsęta nazywaną jest Królową Rzek, jej długość to 159 km. Jest naturalnym środowiskiem życia ryb łososiowatych. Wraz z dopływami tworzy doskonałe warunki dla łososia do odbycia tarła. Aby móc łowić w Parsęcie należy zapoznać się z zasadami połowów na stronie Związku Miast dorzecza Parsęty (http://parseta.pl).


WĘDKARSTWO MORSKIE

W Kołobrzegu nie brakuje ofert dotyczących wędkowania morskiego, wypraw na dorsza i innych. Mogą to być jednodniowe wypady morskie, ale także dłuższe wyprawy – wszystko zależy od potrzeb klienta. W morze wychodzą specjalnie do tego przystosowane jednostki. Jest również statek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Warto wcześniej zaplanować taką wyprawę morską, gdyż w terminie największego zainteresowania turystów może zabraknąć miejsc.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama