Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

reklama

reklama

Zakończyła się XLV sesja Rady Powiatu w Kołobrzegu

W środę w sali konferencyjnej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kołobrzegu odbyła się XLV sesji Rady Powiatu w Kołobrzegu. Sesja rozpoczęła się od stwierdzenia quorum przez prowadzącego obrady wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Artura Wasiewskiego. Następnie radni przyjęli protokół Nr XLIV/23 z poprzedniej sesji. Podczas sesji radni podjęli następujące uchwały:

w sprawie zmian w budżecie powiatu kołobrzeskiego na 2023 rok,
w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Miasto Kołobrzeg, z przeznaczeniem na dofinansowanie w roku 2023 programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Kołobrzeg w latach 2019-2023”,
w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Kołobrzeg w roku 2023,
w sprawie odrzucenia w całości stanowiska wspólnego organizacji związkowych działających na terenie powiatu kołobrzeskiego tj.: Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Kołobrzegu i Gościnie, MZZ przy Radzie OPZZ Powiatu Kołobrzeg, KMOiW NSZZ Solidarność w Kołobrzegu, KM WZZ Forum-Oświata w Boninie, dotyczącego zaopiniowania projektu uchwały Rady Powiatu w Kołobrzegu w sprawie określenia rodzaju świadczeń oraz warunków i sposobu ich przyznawania w ramach pomocy zdrowotnej dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kołobrzeski,
w sprawie określenia rodzaju świadczeń oraz warunków i sposobu ich przyznawania w ramach pomocy zdrowotnej dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kołobrzeski.

Kolejnym punktem obrad było rozpatrzenie informacji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kołobrzegu Lidii Komers o stanie bezpieczeństwa sanitarnego na obszarze powiatu kołobrzeskiego. Na zakończenie sesji radni zapoznali się ze sprawozdaniami starosty kołobrzeskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu oraz z działalności Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.

Transmisja z obrad, rejestr uchwał oraz głosowania dostępne są na stronie: https://powiatkolobrzeski.esesja.pl/

 

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama