Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jesteście Państwo zainteresowani patronatem medialnym portalu "miastokolobrzeg.pl"? Gratulujemy wyboru. Oferujemy najpopularniejszy na kołobrzeskim rynku przekaz internetowy, cieszący się dużym zaufaniem i największą częstotliwością odwiedzin. Gwarantuje to odpowiednie nagłośnienie określonych imprez i wydarzeń, a także możliwość przeprowadzenia konkursów, wreszcie relacji z określonych przedsięwzięć.

Wydawca portalu "miastokolobrzeg.pl" zachęca Państwa do kontaktowania się w sprawie patronatów medialnych (kontakt). Współpraca z nami gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia. Zastrzegamy sobie jednocześnie, że brak patronatu medialnego może oznaczać brak obsługi medialnej określonych imprez. Warto więc wybrać najlepszych partnerów dla waszych projektów. "Miastokolobrzeg.pl" to rzetelność, partnerska współpraca i zrozumienie Państwa potrzeb. Zachęcamy do współpracy.

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama