Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, trakbud, budowa rokuOsiedle Zacisze w Zieleniewie realizowane przez lokalnego dewelopera firmę TRAK-BUD nagrodzono w ogólnopolskim konkursie Budowa Roku 2011 (tekst sponsorowany).


Konkurs Budowa  Roku organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży budowlanej.

informacje kołobrzeg, trakbud, budowa rokuW XXII edycji Konkursu nagrody i wyróżnienia przyznano w dziesięciu kategoriach. "Nagrodzone i wyróżnione obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska." - Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu PZITB, Budowa Roku, Zygmunt Rawicki

Osiedle Zacisze jest unikalnym projektem na skalę całego kraju. Budynki powstają w technologii energooszczędnej, której głównym materiałem konstrukcyjnym jest drewno.

Niskie zapotrzebowanie energetyczne osiedla przekłada się na wymierne korzyści finansowe w postaci niskich rachunków za ogrzewanie, ale przede wszystkim na środowisko naturalne ograniczając emisję CO2 do atmosfery.

Więcej informacji na temat projektu – www.trak-bud.pl.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama