Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ilu z was zamierza schudnąć w przyszłym roku? [video]Już mnie niż tydzień dzieli nas od Nowego Roku. A to czas na noworoczne postanowienia, wśród których wielokrotnie pojawi się słowo "schudnąć". My proponujemy wam chudnąć z nami.


Nasz redakcyjny kolega zgodził się wziąć udział w specjalnym programie i zrzucić zbędne kilogramy. Jego trenerem został Paweł Jabłoński z "FutureBody". Tak powstała audycja "chudnij jak dziemba". Robert postanowił na swoim przykładzie pokazać innym, że można się zmienić pod warunkiem konsekwencji i siły woli. A uwierzcie nam - ma nad czym pracować. Jak to zrobić, aby odchudzanie było nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne, w naszym pierwszym odcinku.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama