Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nie myślcie o chudnięciu tylko bierzcie się do roboty! [video]Nowy Rok rozpocznie swoją kadencję już za nieco ponad dobę. Niejeden z nas zaplanował zrzucenie kilku kilogramów i dobrze z tym postanowieniem się czuje...


Przystępując do odchudzania pod okiem Pawła Jabłońskiego, zrzuciłem już 10 kilogramów. To jednak zbyt mało dla dobrego samopoczucia i trzeba popracować więcej, aby na wadze pojawiło się mniej. Prawda jest taka, że bez naszej woli jest to niemożliwe. I to, co najważniejsze: motywacja. Nie wystarczy chcieć, trzeba działać. Dlatego ta audycja nagrywana w FutureBody ma być zachętą także dla Was. Jak ze 135 kilogramów zejść do wagi dwucyfrowej? Pokazujemy to w tym odcinku, zwłaszcza w temacie prawidłowej diety.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama