Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znokautuj swoją nadwagę [video]Za nami przydługie święta. Wielu zaczyna wdrażać w życie swoje noworoczne postanowienia. Jedni rzucają palenie - wiadomo - inni postanowili schudnąć.


Jeśli już swoje noworoczne postanowienia wdrażamy w życie, ważna jest nie tylko konsekwencja i wytrwałość, nie tylko w ćwiczeniach, ale i w diecie. Nie warto jednak eksperymentować, opierać się na internetowych relacjach, gdyż zamiast zdrowo się odchudzić, możemy skończyć u lekarza, a w najgorszym wypadku w szpitalu. Trener personalny, dietetyk, wsparcie rodziny i znajomych, a także zdrowy rozsądek - to wszystko pomoże nam skutecznie zgubić zbędne kilogramy. Zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Chudnij jak Dziemba" z Pawłem Jabłońskim.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama