Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Chudnij jak Dziemba: minus 50 kg

Audycja "Chudnij jak Dziemba" wystartowała w grudniu 2015 roku. Jej prowadzącym był Paweł Jabłoński z FUTUREBODY w Kołobrzegu. Do programu namówił mnie Kacper Pajor, redakcyjny kolega, który miał w tym sporo uciechy, a ja sporo pracy. Chcieliśmy na moim przykładzie, ponad 136 kilogramów wagi pokazać, że nadchodzi kiedyś ten czas, że trzeba zrobić coś ze sobą. To miał być przede wszystkim przykład dla innych, bo to, że coś trzeba zrobić, musi wiedzieć i musi chcieć zmian każdy sam. Nikt nas w tym nie zastąpi.

Paweł Jabłoński poprowadził mnie przez najtrudniejszy okres. Nie miał litości. OPR był zawsze kiedy miał być. Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz dieta... Bycie grubym wielu z nas nie przeszkadza. Przyzwyczajamy się do tego, kupujemy coraz większe ubrania. Jak jeszcze ma się "kondycję", to nawet tego się nie dostrzega. Bardzo dziękuję Pawłowi za jego poświęcony czas, wsparcie i wysiłek. Jeśli brakuje wam inicjatywy, jeśli nie wiecie jak zabrać się za siebie, jeśli liczycie, że waszą masę zredukują cud diety, posiłki kubełkowe i inne wynalazki, zapomnijcie o tym. Bez waszego zaangażowania, bez wysiłku, w większości przypadków nie ma na to szans, zwłaszcza, gdy "co nieco" mamy do zrzucenia.

Mi, mój trud zajął nieco ponad rok. Pytacie, jak to się robi. Jeśli chcecie zmienić swój wygląd, odwiedźcie FutureBody, a tam dowiecie się, jak tego dokonać. Udało mi się zgubić 50 kilogramów, a także ponad 30 centymetrów w pasie. Musiałem wymienić całą garderobę. Noszę buty o 1,5 rozmiaru mniejsze. Aby utrzymać poziom, nadal ćwiczę. Biegam, 3-4 razy w tygodniu po minimum 10 kilometrów. Dieta nadal obowiązuje, ale już nie taka rygorystyczna, przy czym po takim czasie stosowania naturalnego jedzenia i posiłków przygotowywanych samodzielnie, chemia śmierdzi z daleka.

Pawła Jabłońskiego polecam każdemu, kto potrzebuje dopingu i wskazówek. Niestety zmartwię was, ale reszta jest po waszej stronie.

Chudnij jak Dziemba: minus 50 kg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama