Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

podborączyński kołobrzeg

Szanowni Mieszkańcy MORSKIEGO KOŁOBRZEGU

Praktycznie wszyscy My, poprzez naszych Dziadków, Rodziców, Dzieci, Wnuczęta jesteśmy Ludźmi Morza, jesteśmy… MORSCY.

Państwo Emeryci, byli i obecni Pracownicy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, Barki, Bałtyku, Rybacy Indywidualni i obecni Armatorzy kutrów, Żeglugi Pasażerskiej, Morskiego Portu, stoczni , szkolnictwa morskiego, turystyki  morskiej…, ale i Marynarki  Wojennej. Żeglarze oraz  Sportowcy i Fani sportów wodnych, miłośnicy zimowych kąpieli w naszym Bałtyku, ale i Ci, którzy zanurzyli w nim tylko stopy, i to w lecie...

Wszystkie programy przedstawione przez pięcioro Kandydatów były dobre i ważne dla  Kołobrzeżan, jednak zwróćcie Państwo uwagę, że w czasie 78 dni kampanii wyborczej w Mieście MORSKIM, PORTOWYM, ARMATORSKIM…,  NIKT z Kandydatów na Prezydenta , nie przedstawił, nie podjął całościowo tematyki MORSKIEJ. NIE ujął jej w programie. Tak, były wspominki o porcie.   

Dopiero  w debacie w TKK, Pan Jacek Woźniak zadeklarował: „Bardzo chciałbym się otworzyć na MORZE i na MORSKOŚĆ naszego Miasta…” Zrozumiałem to, jako TAK dla EKO-Portu, EKO-promu na Bornholm, dworca morskiego, Centrum „Nautilium” połączonego z Muzeum Morskim oraz z centrum morskiego szkolenia pozalekcyjnego dla Dzieci  i Młodzieży, TAK dla rozwiązywania problemów naszych Rybaków, dla Filii Szczecińskiej Akademii Morskiej, dla… festiwalu szant i piosenki żeglarskiej, np.

Szanowni Państwo MORSCY, ja  nie agituję, ja stwierdzam FAKTY.  Dowód, PROSZĘ przejść się do portu. Smutne puste nabrzeża. Kiedyś statki cumowały burta w burtę z braku wolnych kej. Od lat puste elewatory... Powyższe może zrealizować każdy Prezydent, ale to Pan Jacek Woźniak jest Absolwentem AKADEMII MORSKIEJ.

I podsumowując: MORZE nie ma  barw partyjnych.  MORZE nie jest polityczne. MORZE jest SPRAWIEDLIWE I UCZY POKORY, I TACY JESTEŚMY MY, MORSCY.
       
Z poważaniem
    
Kpt. ż.w. Wojciech Podborączyński
tak, też jestem Absolwentem Akademii Morskiej, w Szczecinie

P.S.      
Szanowni Państwo czytający moje słowa, przyznam SZCZERZE, że NIE liczę na ataki personalne z Państwa Strony, ale na rzeczowe uwagi, rady, propozycje.  Na Morzu TAK JEST.

WSKAZANE np. będą inne propozycje dot. Morskiego rozwoju Kołobrzegu + POMOC W REALIZACJI WYŻEJ PRZEDSTAWIONYCH ZADAŃ.    
     
Z góry Państwu DZIĘKUJĘ, BARDZO.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama