Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Edward Stępień: Zapraszam na promocję książki

Z ławy obrońcy i kibica (107)

Stowarzyszenie Przywracania Pamięci ,,Kołobrzeg 80” uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców Kołobrzegu, okolic oraz gości w sobotę 3 czerwca 2023 r. o godzinie 17.00 do Regionalnego Centrum Kultury (RCK) przy ul. Solnej 1 w Kołobrzegu na promocję książki Edwarda Stępnia i Sławoja Kiginy pod tytułem "Rozmowy o Polsce”. Książka stanowi wybór czterdziestu audycji Polskiego Radia Koszalin, których gospodarzami byli redaktorzy Mariusz Wolański i Jarosław Banaś, a gośćmi Edward Stępień, Sławoj Kigina, Wojciech Czaplewski, Ryszard Czepulonis, Kazimierz Mirecki i Henryk Bieńkowski. Promocja książki będzie uświetniona występem Ani i Tomka Trust, którzy zaśpiewają 10 przepięknych piosenek. Wstęp jest wolny, a wszyscy, którzy przyjdą na promocję otrzymają bezpłatny egzemplarz naszej książki. Przygotowujemy dużą niespodziankę.

Szczerze mówiąc nie słyszałem, aby ktoś inny zrealizował nasz pomysł, tj. aby wydać w formie książkowej audycje radiowe. Jest to swoisty eksperyment, ale pierwsze osoby, które przeczytały książkę twierdzą, że udany.

Zapraszamy więc serdecznie na promocję w dużej sali RCK. Jesteśmy przygotowani, że jeżeli będzie komplet, to i tak każdy otrzyma książkę.

Adwokat Edward Stępień

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama