Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, felietonW naszej miejscowości stoi To. Nikt już nie pamięta, że To miało służyć Nam, ale To służy Tamtym. To znaczy, niby służy, bo Tamci, tego nie potrzebują. Mają co innego.


Ale wypada by To udawało, że Tamci też z niego korzystają. Złośliwi mówią o Tym Alkatraz, a to miała być Galeria. Galeria handlowa w naszym mieście została Tym i otrzymała imię Poety. Tego Poety. Teraz w Tym tańczą dzieci i się pocą. Pocą się, bo tańczą wyczynowo. Puszczają głośną muzykę i ćwiczą.

Kiedy dzieci wchodzą do Tego mijają fotografie na ścianach. Na fotografiach przedstawione są kobiety które pokazują im To. To, znaczy to co mają na górze, na dole oraz z tyłu. Format Tego jest duży i może się przyśnić, szczególnie chłopcom w wieku wstępujących pryszczy. Pryszczy wstępujących na chłopców a nie pryszczy wstępujących na kobiety na fotografiach. Przychodzące na taneczne ćwiczenia dziewczynki To z przodu i To na dole oraz To z tyłu mają o wiele mniejsze i nie tak uwydatnione. Patrzą więc na gołe kobiety na fotografiach i zastanawiają się czy też będą miały To takie duże i czy nie należałoby już teraz zacząć się obnażać. Obnażać w związku z Tym.

Rodzice milczą. Widać Ten na Tym się zna, myślą rodzice. Nauczycielki miały w Tym święto. Patrzyły na fotografie gołych kobiet w figurach niczym z Kamasutry i wzdychały -takie czasy przyszły. Byle się tylko dzieciaki na lekcjach nie rozbierały. Fotografie kobiet, ich piersi, pup, wzgórków łonowych, ciał w pozycjach przeróżnych, wiszą w Tym co nie służy Nam tylko Tamtym. Tamci zapraszają się wzajemnie na uroczystości, w czasie których stwierdzą, że To służy dobrze Im i napiją się za nasze podatki po czym, zatoczą do domów gdzie upadną na zmęczone żony lub rozczarowane kochanki, marząc o pozycjach, które widzieli Tam, na dużych fotografiach, przekonani, że To w naszej miejscowości zostało zbudowane właśnie po to.

A

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama