Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, W obliczu postępującego kryzysu, portal Miastokolobrzeg.pl od 2 lat stoi na froncie walki o jedność Kołobrzegu. I nie wykona ani kroku wstecz!


Obywatelki! Towarzysze!
Zewsząd słyszymy głos ludu pracującego, który pragnie żyć w pokoju i kroczyć drogą wyznaczoną przez kierownictwo Partii. Obywatele Kołobrzegu wielokrotnie dawali wyraz dojrzałości politycznej i zaangażowania w sprawy, które wyznaczyła Partia i Miasto. Dlatego od 2 lat urzeczywistniamy prawo mieszkańców do informacji i do krytyki oraz samokrytyki, nie zapominając, że ta ostania to dowód dojrzałości politycznej: pokażcie swoje błędy, a towarzysze pomogą wam je usunąć!

Na odcinku naszej walki o lepszą administrację wypowiedzieliśmy bezpardonową walkę wszelkiej maści ulepszaczom, naprawiaczom i bumelantom. Marnotrawiącym siłę robotników na froncie budowania potęgi naszego Miasta mówimy stanowcze „nie”! Rzuciliśmy w tej ważnej dla tkanki tożsamości i jedności Miasta wyzwanie towarzyszowi prezydentowi i staroście. Nie 5 a 10 razy oglądać każdą złotówkę! Tu trzeba zachować prawdziwie rewolucyjną czujność, bowiem wróg nie śpi! Nie możemy uginać się pod żądaniami Koszalina i Szczecina. Nie odejmujmy od ust kołobrzeżanom odbudowującym zniszczony drzewiej prastary piastowski gród. Pokłosiem naszej pracy niech będzie każdy chodnik i ulica, wyremontowany budynek i zasadzone drzewo.

Towarzysz poseł Hok rzucił nam jakże socjalistyczne wyzwanie: „Zawsze można więcej”. Wzięliśmy je sobie głęboko do serca. Nasz portal, będący organem władzy ludowej mieszkańców, odwiedza rekordowa liczba Czytelników. Cieszymy się dużym zaufaniem mieszkańców, każdego dnia opisując kołobrzeską rzeczywistość. Po statystykach odwiedzin widzimy, że od lektury portalu Miastakolobrzeg.pl mieszkańcy zaczynają swój dzień. Osiągnęliśmy również rekordowy, jak na kołobrzeskie warunki, nakład naszej gazety „Miasto Kołobrzeg”, który ukazał się w 50 tysiącach egzemplarzy.

Na rzucone przez nas hasło walki z wypaczeniami władzy w wykonaniu niektórych członków Partii, nie odpowiedział ani jeden tytuł prasowy. W mijającym roku byliśmy za to rekordowo cytowani, jednakże z rzadka ktokolwiek wskazywał za źródło portal Miastokolobrzeg.pl. Odnotowaliśmy kilkaset takich przypadków. Widać na tym odcinku wielki pęd do przodownictwa pracy, byle jak i po jak najmniejszych kosztach.

Nasz dyrektor artystyczny, towarzysz Chałupniczak, zyskał tytuł przodownika racjonalizacji. Wprowadzone przez niego zmiany nie tylko wypromowały nasz portal, ale również niemal natychmiast zostały przyjęte przez inne tytuły, czyniąc nas wzorem technicznego postępu i dążenia do dobrobytu. Na ten tytuł czeka również towarzysz Gryń, który postawił sobie za cel zrobienie dwa razy więcej zdjęć na jednym akumulatorze, niż to wskazuje fabryczna instrukcja.

Składamy podziękowania naszym współpracownikom, tym tajnym i jawnym, którzy każdego dnia dbają o ciekawe artykuły, zdjęcia i informacje, czyniąc naszą kołobrzeską rzeczywistość bardziej sprawiedliwą. Dziękujemy naszym Reklamodawcom i Instytucjom z nami współpracującym. Wasze zaufanie do nas buduje zaufanie obywateli i Czytelników do Was. Wzajemna przyjaźń i zaufanie to podstawowy fundament rozwoju każdej demokracji.

Nasz portal powstał 6 grudnia 2009 roku, przejmując chwalebne tradycyjne portalu „e-miasto.kolobrzeg.pl”. Realizacja nakreślonych zadań programowych zmusiła nas do przeanalizowania istniejących warunków redakcyjnych. Mijające miesiące i dnie, które dostarczają nam coraz to nowych wydarzeń, nie pozwalają nam w myśl naszej socjalistycznej odpowiedzialności za przyszłość Kołobrzegu, spocząć na laurach. Już wkrótce chcemy uruchomić nowy, ogólnopolski portal, sławiący nasze Miasto na cały kraj. Praktyka dnia codziennego dowodzi, że stałe zabezpieczenie informacyjno-propagandowe naszej działalności zabezpiecza udział szerokiej grupy w kształtowaniu odpowiednich warunków aktywizacji. Wyższe założenia ideowe, a także rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw przedstawia interesującą próbę sprowadzenia systemu informacji na nowe tory. Wierzymy, że temu ambitnemu zadaniu podoła nasz kolektyw redakcyjny, pod przewodnictwem towarzysza redaktora naczelnego i towarzysza dyrektora artystycznego.

Deklarujemy, że nie używamy zawieralnika niewyjściowego blokującego, będąc otwartymi na poglądy i zdanie innych, które nie trafiają do pedałowca biurowego, pamiętając, że pod przewodnictwem Partii stajemy do konsekwentnej walki o demokratyzację Miasta i o lepszy byt jego mieszkańców!

Kolektyw redakcji Miastokolobrzeg.pl

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl,

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama