Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

miastokolobrzeg.plW związku z dzisiejszymi publikacjami na nasz temat, redakcja portalu miastokolobrzeg.pl przygotowała specjalne oświadczenie w tej sprawie.


OŚWIADCZENIE

Po lekturze dwóch tekstów w dzisiejszym wydaniu "Gazety Kołobrzeskiej", dotyczących jednego z moich ostatnich felietonów na temat zatrudniania dziennikarzy (przeczytaj), a także opisujących moją osobę w specjalnym komentarzu, informuję naszych Czytelników, że przekazałem tę sprawę kancelarii prawnej, celem analizy i przygotowania odpowiedzi na drodze prawnej.

Robert Dziemba
redaktor naczelny

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama