Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kuś,sld,memZapraszamy do zerknięcia na nasz autorski komentarz tygodnia z memami. Dziś przygotowaliśmy dwa obrazki z krótkim opisem. I tak będzie już co tydzień.


Dziś SLD organizuje kolejne spotkanie, tym razem ze związkami zawodowymi. Jak zwykle lewica błyszczy drygiem do organizacji i jest tak genialna, że po raz kolejny jesteśmy zmuszeni domyślać się, co autorzy mają na myśli. Im bliżej wyborów, tym takich spotkań będzie więcej, bo przecież ludzie muszą się wygadać, nawet jak nic sensownego do powiedzenia nie mają. Ostatecznie bowiem liczy się każdy głos. A o czym myśli lider lokalnego SLD Jacek Kuś?

W ramach polityki ogólnopolskiej, nie sposób pominąć przytulenia przez PO pisowskiego polityka Michała Kamińskiego, który wystartuje z pierwszego miejsca do europarlamentu, ale z list Platformy Obywatelskiej. Tu też każdy głos się liczy...

informacje kołobrzeg, kuś, sld, mem

informacje kołobrzeg, kuś, sld, mem

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama