menu

Zlot w Darłowie (fotogaleria)

W Kołobrzegu zbliża się podobno już ostatni piknik wojskowy. A jak wygląda to naprawdę, można zobaczyć na zdjęciach ze Zlotu w Darłowie.


To już kolejna edycja międzynarodowej niemalże imprezy, na której, o czym już pisaliśmy, nie zabrakło również kołobrzeżan, reprezentowanych przez Muzeum Oręża Polskiego. Impreza trwa do dzisiaj, a my dzięki uprzejmości Przemka Wiśniewskie z firmy "Z-ART", zamieszczamy bogatą fotogalerię.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.