Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolejna edycja Sunrisu przeszła do historii. Wielu zastanawia się, czy to był już "ten" ostatni raz. My natomiast powracamy do Sunrisu w fotoskrócie.


W tym roku specjalnie nie padało - taką opinię można znaleźć wśród wielu uczestników festiwalu. Ale już ci, którzy odwiedzili Kołobrzeg w ubiegłym roku, mają spory niedosyt i liczą na to, że w przyszłym roku, Sunrise, jeśli zostanie zrealizowany nad Parsętą, a nie w jakimś Sopocie czy Gdyni, swoimi korzeniami powróci do roku 2010, zwłaszcza do muzyki granej na żywo i większej liczby efektów świetlnych. Na wieść o tym przyjdzie nam jeszcze zaczekać. A tymczasem polecamy pocztówkę z festiwalu z fotogalerią Przemka Wiśniewskiego.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama