Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dzisiejsza audycja na antenie Radia Kołobrzeg, została w dużej części poświęcona problemowi przeniesienia muzeum. Były też przeprosiny. Temat jest zamknięty?


Jarosław Banaś pytał, czy miejscowi politycy złamali kręgosłup dyrektorowi muzeum, bo ten za swoje emocjonalne wystąpienie w mediach przeprosił starostę. I choć na antenie dyrektor nie przepraszał, to jednak rzeczniczka starosty poinformowała, że do starostwa wpłynęły przeprosiny na piśmie: "Pragnę wyrazić ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, która nie przysłużyła się do prawidłowego funkcjonowania i wizerunku Muzeum Oręża Polskiego. Wymiana zdań i stanowisk, dotyczących projektów budowy nowej siedziby Muzeum, została sprowadzona do medialnego i nikomu niepotrzebnego konfliktu pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. W wyniku czego została zatracona podstawowa idea merytorycznej debaty o przyszłości ważnej dla Kołobrzegu i Pomorza instytucji kultury".

Przeprosiny zostały przyjęte, ale pozostaje jeszcze sprawa przenosin muzeum. Na Kamienną czy na Koszalińską? A może wcale?Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama