Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tegorocznego World Grand Prix siatkarek odbył się trwał od piątku do niedzieli. Grupa A rozgrywek I rundy zagrała w Bydgoszczy. Polkom poszło całkiem nieźle.


Biało-czerwone pod wodzą trenera Alojzego Świderka, zagrały z Argentyną, Włochami i Dominikaną. Mecze rozgrywane były do niedzieli. Każdego dnia kibice zobaczyli dwa spotkania. Za każdym razem nasza reprezentacja grała jako pierwsza. To jednak jej nie pomogło. Polki wygrały z Argentyną 3:0. W drugim dniu zawodów uległy Dominikanie. Na koniec przyszła porażka z Włoszkami. Reprezentacja Włoch wygrała wszystkie trzy mecze, każdy w stosunku 3:1, wygrywając World Grand Prix. Polki były drugie. A rozgrywki z aparatem obserwował Przemysław Wiśniewski.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama