menu

Michael Jackson – Who is it... (foto)

informacje kołobrzeg, wielka, orkiestra, świątecznej, pomocyZa nami trzeci Koncert Charytatywny "Pomóżmy przeżyć" organizowany w ramach WOŚP. Tym razem Orkiestra zagrała w rytmie Michaela Jacksona.


Kolejny raz Orkiestrazagrała w przyjaznych murach hali "Milenium". Pod hasłem "Michael Jackson – Who is it" kołobrzeżan bawiły wszystkie kołobrzeskie zespoły kołobrzeskie VIPy. W tym roku wybór padł na kołobrzeskie spółki miejskie. Obok interpretacji muzyki Michaela Jacksona, mogliśmy zobaczyć pokazy mody, a wszystko poprowadzili: Anna Mieczkowska i Marek Hok.

Fot. Kacper Pajor

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.