Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, studniówka, kopernik, ekonomNa 100 dni przed maturą, maturzyści spotykają się na tradycyjnej studniówce. Dziś odbyły się dwie: bawili się uczniowie "Kopernika" i "Ekonoma".


Maturzyści Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak bawili się tradycyjnie w Hali Milenium, która jako jedyna w Kołobrzegu jest w stanie pomieścić kilkaset osób. Było iście szampańsko. Oczywiście, emocje jak zawsze emocje udzielały się maturzystkom. A bo to czerwona bielizna, a bo to coś pożyczonego, a bo to włosy, makijaż, itd. Grono pedagogiczne na czele z dyrektorem Zbigniewem Stankiewiczem przybyło na bal licznie. Tradycyjnie, rozpoczęto go polonezem. A potem była zabawa do samego rana.

Maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, bawili się w Marine Hotel. Każdy polonez był poprzedzany specjalnie napisanym wierszykiem o danej klasie. Najbardziej cieszyli się z nich nauczyciele, bowiem w tekście ezopowo ukryte były różne wycieczki personalne do poszczególnych pedagogów. Maturzyści "Kopernika" pokazali kilka układów poloneza i trzeba powiedzieć, że niektóre rozwiązania były oryginalne, zwłaszcza to zakończone "Makareną". Uczennice również były dobrze wyposażone w różne czerwone gadżety. Wiadomo, tradycji musiało stać się zadość...

Studniówka LO im. Mikołaja Kopernika
Studniówka ZSEH im. Emilii Gierczak 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama