menu

Zima w pełni, widoki na miasto z bazyliki

informacje kołobrzeg, bazylika, wieża, Od rana padał dziś śnieg. Od razu zrobiły się korki na ulicach, a na drogi wyjechały piaskarki. Ale zima to również piękne widoki, tym razem z wieży kościoła.


Na wieżę bazyliki jeszcze wchodzić nie można. Zresztą, schody i tak prowadzą jedynie na wysokość nieco ponad 40 metrów. Można jednak wejść na wysokość ponad 60 metrów, do latarni środkowego hełmu wieżowego, a nawet pod sam krzyż, na wysokość ponad 70 metrów. Wówczas miasto ma się jak na dłoni. A gdy do tego wszystkiego dojdzie jeszcze zimowa otulina, to trudno nie utrwalić tego na zdjęciach.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.