menu

Studniówka "Sienkiewicza" (foto)

informacje kołobrzeg, studniówka, sienkiewiczTo kolejna już studniówka w naszym powiecie. Tym razem, tradycyjnie na sto dni przed maturą, bawiła się młodzież z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza.


Tegoroczni maturzyści ze słynnego "Sienkiewicza" bawiła się na Hali Milenium. Młodzież uznała, że to najlepsze i sprawdzone miejsce w Kołobrzegu na studniówkową zabawę. Był szampan i polonez. Były podziękowania dla rodziców, dyrekcji i nauczycieli. Ostatecznie wiadomo, rok szkolny jeszcze się nie skończył, a z każdym dniem matura coraz bliżej. Zabawa nadal trwa, ale po pierwszych ocenach można śmiało stwierdzić, że to kolejna udana studniówka w Kołobrzegu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.