Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, lód, morze, zamarznięte, turyści, spacerOdwilż mamy w pełni, po nocnym deszczu śnieg stopniał w wielu miejscach. Jednak na plaży pozostały nadal pokłady lodu i śniegu. Do oglądania...


Pisaliśmy niedawno o turystach z Poznania, którzy zamiast podziwiać lodowy krajobraz nadmorski, postanowili go zwiedzić (przeczytaj wiadomości kołobrzeg). Pomimo nasilenia się weekendowej odwilży, lód na plaży jeszcze się nie roztopił i ta część naszego miasta nadal przypomina lody Arktyki. Trochę szkoda, że nie jest to krajobraz podobny do zeszłorocznego, gdy na plaży powstały góry lodowe (zobacz informacje kołobrzeg). Ale na spacer i tak warto się wybrać, tym bardziej, że jest dość ciepło.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama