menu

Fotogaleria z okazji Dnia Dziecka

informacje kołobrzeg, dzień dziecka, ogrodyW tym roku, Dzień Dziecka był niezwykle bogaty w wiele atrakcji. Z klaunem można się było pobawić na Skwerze Pionierów, a SLD działało na "Ogrodach".


Na Skwerze Pionierów atrakcje dla dzieci przygotowała Platforma Obywatelska. Tam, główną atrakcją był klaun. SLD oraz Forum Kobiet bawiły się z maluchami na sportowo. Było wiele konkursów i rozgrywek.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.