Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, eska, music, awards, sunriseW piątek wieczorem cała Polska bawiła się razem z Kołobrzegiem. Na parkingu przy amfiteatrze rozdano nagrody Radia Eska dla najlepszych.


Kilka tysięcy osób przed sceną, wieleset tysięcy przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. Tak zaczęło się Opus Magnum czyli 10 Sunrise Festival w Kołobrzegu. Zainaugurowały go nagrody Radia Eska. A oto lista tych, do których trafiły statuetki:

Najlepszy Debiut - nagrodę zdobyła Jula

Najlepszy Artysta Na Eska.pl - nagrodę zdobywa Jula

Najlepsze Video Na Eska.TV - nagrodę otrzymała Sylwia Grzeszczak za "Sen o Przyszłości"

Nagroda Specjalna ESKA MUSIC AWARDS 2012 - nagrodę otrzymuje David Guetta

Najlepszy Zespół - nagrodę otrzymał Enej

Najlepszy Hit - nagrodę otrzymał utwór "Skrzydlate Ręce" - Enej

Najlepszy Artysta - Robert M

Najlepsza Artystka - nagrodę otrzymała Sylwia Grzeszczak

Najlepszy Album - nagrodę otrzymała Sylwia Grzeszczak za płytę "Sen o Przyszłości"

Hit Lata - "Tak Blisko" Rafała Brzozowskiego

Nie ulega wątpliwości, że transmisja w TVP2 to strzał w dziesiątkę tego lata. Nie padał deszcz i dzięki temu impreza była udana do końca. A efekty promocyjne? Niepoliczalne. Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii, a materiał video w naszej telewizji dziś o godz. 15.

Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama