menu

Sunrise rozgrzewka (fotogaleria)

informacje kołobrzeg, sunrise, sobotaNa scenie przed amfiteatrem i w samym amfiteatrze można było bawić się przy świetnych rytmach. Zagrał m.in. DJ Kriss oraz Paul van Dyk. Nie zabrakło mocy efektów.


Sobota to de facto tylko rozgrzewka przed właściwym Sunrisem, którego finał już w przyszły weekend. Ale nie zabrakło ciekawych artystów, jak chociażby van Dyk, Westbam, 4 Strings, czy chociażby Krissa, który grał ku wielkiej uciesze swoich fanów. Był pokaz światła, laserów i sztucznych ogni. A to przecież dopiero początek.

Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.