menu

Spotkania z modą Sunrise Fashion

informacje kołobrzeg, sunrise, fashionTo nowość w w ramach festiwalu Sunrise. W Kołobrzegu trwa Sunrise Fashion. Nad Parsętę zjechały znane postaci świata mody. Pokazy są na scenie RCK.


Pierwszego dnia festiwalu, swoje kreację zaprezentował duet Paprocki & Brzozowski. Szczególne wrażenie na kołobrzeskiej publiczności zrobiła kolekcja jesienna. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również kolekcja specjalnie przygotowana na Sunrise Festival. Niestety, impreza odbywa się za zaproszeniami. Część publiczności nie ukrywała swojego niezadowolenia, zwłaszcza, że poza barierkami nic niemal nie było widać... Sunrise Fashion potrwa do środy.

Fot. Artur Sempruch

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.