menu

Disco Fever czyli Sunrise 80 (foto)

informacje kołobrzeg, sunrise, discoSunrise od czwartku będzie kojarzył się nie tylko z nowoczesnym brzmieniem. Organizatorom świetnie udało się oddać ducha pamiętnych lat 80-tych.


Znany dziennikarz Marek Sierocki, na konferencji prasowej przed koncertem stwierdził, że lata 80-te jeszcze dekadę temu kojarzyły się z kiczem i były ośmieszane. Dziś wracają do łask, a popularność będących wówczas na topie artystów nie słabnie. Na obu scenach Sunrisu wystąpiły takie gwiazdy jak Sandra, Sabrina, Ryaan Paris, Ken Laszlo, czy Limahl. Na imprezie pojawili się nieco starsi fani. Dla nich muzyka lat 80-tych, to muzyka lat młodości.

Fot. Kacper Pajor

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.