menu

Kołobrzeska Noc Kabaretowa (foto)

informacje kołobrzeg, amfiteatr, noc, kabaretowaO tym, że Polska kabaretem stoi, nie trzeba nikogo przekonywać. Szczególnie w czasie wakacji, skecze cieszą się ogromnym wzięciem. W amfiteatrze były tłumy.


W kołobrzeskim amfiteatrze, licznie zgromadzona publiczność mogła zobaczyć Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Chatelet i Kabaret Chyba. Sobotnią noc trzecią noc kabaretową poprowadził Kacper Ruciński.Fot. Artur Sempruch

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.