menu

Fotoreportaż z Przystanku Woodstock

informacje kołobrzeg, woodstock, przystanek, festiwal, kacper, pajorPrzystanek Woodstock za nami – ponad 700 000 ludzi bawiło się przy utworach zespołów takich jak Machine Head, Ministry czy Sabaton. Zdjęcia Kacpra Pajora.


Tegoroczny Przystanek Woodstock był organizowany już po raz osiemnasty. Jak co roku, na woodstockowej scenie zobaczyliśmy gwiazdy światowego formatu. Festiwal otworzyli prezydenci Polski i Niemiec, którzy spotkali się z woodstokowiczami w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, a już wieczorem tłum rozbudziły industrialowe kawałki Ministry. Po nich przyszedł czas na Damiana „Jr Gonga” Marleya, a czwartek zamknął The Qemists.

Drugiego dnia Przystanku, dawkę dobrego metalowego grania przywiózł ze sobą Machine Head, a reagowych rytmów dostarczył Asian Dub Foundation. Na deser była Luxtorpeda oraz Shantel.

Ostatniego dnia publiczność rozbudziły Elektryczne Gitary, a zaraz po nich wystąpili In Extremo oraz The Darkness. Gwiazdą ostatniego dnia Woodstocku był Sabaton, który dał niesamowite show muzyczno-pirotechniczne, a w czasie ich koncertu dwukrotnie woodstockowicze unieśli ogromną biało-czerwoną flagę, którą niedawno mogliśmy zobaczyć na trybunach w czasie meczu Polska-Czechy. Osiemnasty Przystanek Woodstock zamknął My Riot.Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.