Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, jazda, rowerem, po desce, ruzikI znowu w Porcie Jachtowym odbyła mistrzowska jazda rowerem po desce pływającej na wodzie. Tym razem mistrzem okazał się Mateusz Ruzik.


W nowiutkim Porcie Jachtowym, pośród błyszczących jachtów, starym i nieco pordzewiałym rowerem, zwanym "damką Szarmacha" (oryginalna wersja trafiła do kołobrzeskiego muzeum), śmiałkowie musieli przejechać nieco ponad 20 metrów po klonowych deskach unoszących się na dętkach na wodzie. Teoretycznie, sprawa wygląda na formalność. W praktyce, nie jest tak łatwo. Zawody organizowane przez Ligę Morską i Rzeczną oraz znanego wszystkim Antoniego Szarmacha, wygrał ostateczne Mateusz Ruzik, operator kamery TKK. Nowemu mistrzowi w ujeżdżaniu roweru na wodzie - gratulujemy!Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama