Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Poloneza rozpoczął KopernikNa 100 dni przed maturą, a także przed zbliżającymi się feriami zimowymi, rozpoczyna się okres studniówek. W Kołobrzegu zainaugurował go Kopernik balem w hotelu "Marine".


Dziś zabawa, jutro nauka - tak śmiali się dziś wieczorem uczniowie LO im. Mikołaja Kopernika, a inni dodawali, że w sumie kiedyś trzeba zacząć się uczyć. Widać, humory wszystkim dopisywały, do rozpoczęcia części oficjalnej, bo stres przed wykonaniem poloneza, ćwiczone w ostatnich tygodniach dopisywał niejednemu. Głos zabrał dyrektor szkoły Józef Skorupiński i starosta Tomasz Tamborski. Były życzenia dobrej zabawy i udanego egzaminu maturalnego, choć wiadomo, do tego jest jeszcze trochę czasu. Dziś jest zabawa - pewnie do białego rana, wraz z tradycyjnie rewelacyjnym duetem - zespołem New Stars i DJ Arturo.


reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama