Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ocelot zrobił wrażenie [foto]W Regionalnym Centrum Kultury ze spektaklem "Sen Nocy Letniej" wystąpiła grupa "Ocelot". Akrobacje artystyczne zrobiły ogromne wrażenie na zgromadzonej publiczności.


Ci, którzy znają "Sen Nocy Letniej" Williama Szekspira z innych odsłon, kołobrzeskim przedstawieniem mogli być na początku nieco zaskoczeni. Teatr Ocelot i artyści akrobaci bardzo szybko pokazali jednak, jak bardzo akrobacje mogą oddawać emocje i wpływać na odbiór treści. Budowanie napięcia i dramatu wychodziło doskonale. Wiele akrobacji wręcz zapierało dech w piersiach. To były wręcz wyczyny, gdzie sen łączył się z jawą i odwrotnie. To wspaniałe widowisko, a kto nie miał okazji być na scenie plenerowej RCK, może żałować.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama