Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marcin Daniec nie oszczędził nikogo [foto]

"Występ Marcina Dańca na zaproszenie Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego z PO podczas gali w Hotelu Diune było wyjątkowe. Marcin Daniec za pieniądze Starosty z PO rozjechał Platformę Obywatelską co było zaskoczeniem dla wszystkich. Tuska nazywał Donaldino. Schetynę Schetino sugerując jakby stworzyli organizację mafijną. Nie zapomniał o Pani Poseł Kochan i Marszałku Geblewiczu z PO" - napisał na swoim profilu radny Krzysztof Plewko (pisownia oryginalna". Jak widać, występ artysty spodobał się wszystkim. Oberwało się też Prawu i Sprawiedliwości, a także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Janusz Gromek też był obiektem żartów (podobno wyjechał na narty do Davos...). Nie upiełko się też staroście Tomaszowi Tamborskiemu, który już wrótce mimałbby odpocząć od polityki... Ogólnie, było wesoło.

Perły Powiatu w tym roku otrzymali: wolontaiusze hospicjum, firma "Hydrobud" i Fundacja Ogon Do Góry.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama