Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ślubowanie kołobrzeg

W kołobrzeskiej Marinie pierwszoklasiści z Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów.

W obecności rodziców oraz zaproszonych gości uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyście ślubowanie i zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu. Tradycyjnie uroczystości towarzyszył poczet sztandarowy, na który pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a następnie, wszyscy po kolei, zostali uroczyście pasowani. Aktu pasowania dokonali zaproszeni goście, w tym starosta Tomasz Tamborski. Dyrektor szkoły Lech Pieczyński skierował do swoich najmłodszych podopiecznych wiele ciepłych słów, życzył samych miłych i pogodnych chwil w szkole. Uroczystość zakończyła się pokazem musztry paradnej w wykonaniu kompanii honorowej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama