Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

akrobatyka kołobrzeg

W Regionalnym Centrum Kultury w miniony weekend odbył się Kołobrzeski Przegląd Gwiazdkowy w akrobatyce sportowej. Wydarzenie ukazało dorobek całorocznej pracy zawodniczek i ich trenerek. Na scenie zaprezentowało się ponad 40 zawodniczek z 3 klubów: Darzbór Szczecinek, Klub Sportowy z Bornego Sulinowa oraz nasza Akademia Akrobatyki LaPassion z Kołobrzegu. Zawodniczki prezentowały się w dwójkach i trójkach dziewcząt oraz występach solowych, gdzie mieliśmy najwięcej kategorii wiekowych.

To było piękne widowisko, wysoki poziom sportowy jak i artystyczny oceniało jury w składzie: Wioletta Szatkowska Musiał, Elżbieta Barej oraz Robert Gauer, sędzia końcowy Bogusław Milert. Dla wszystkich uczestniczek rozdane zostały dyplomy oraz upominki gwiazdkowe. Jednakże jury wyróżniało najpiękniejsze w ich ocenie występy. W dwójkach dziewcząt kl. III do lat 11 – debiut: I miejsce Maja Kaszuba i Oliwia Maciejewska, II miejsce Zofia Borek i Beata Cięszczyk. W dwójkach dziewcząt kl. III do lat 11: I miejsce Zofia Hok i Joanna Sudnikowicz. W trójkach dziewcząt w kl. III do lat 13: I miejsce zdobyły: Kinga Kubiak, Paulina Kiełbasa i Joanna Sudnikowicz, II miejsce przypadło dla trójki: Zuzanna Szymanowicz, Patrycja Kaszuba i Natalia Szymanowicz. W solistkach grupa wiekowa 8 lat II miejsce zajęła Gabriela Kaszuba a III miejsce Alicja Jaszewska. W kategorii 9 lat I miejsce dla Zofii Hok, II miejsce dla Hanny Jagniewskiej. W kategorii wiekowej 10 lat: I miejsce zajęła Oliwia Maciejewska. W kategorii wiekowej 11 lat również mieliśmy swoją medalistkę na miejscu II – Zofia Borek. W kat. lat 13 miejsce II zajęła Zuzanna Szymanowicz.

Przegląd poprowadził Robert Szpak, a zdjęcia wykonała Joanna Marchewka. Organizator:  Akademia Akrobatyki LaPassion – Magdalena Kozak wraz z wieloma rodzicami, którzy pomagali przy organizacji przeglądu. Patronat nad przedsięwzięciem objęła prezydent Anna Mieczkowska.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama