Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

morsowanie kołobrzeg

VII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu dobiega końca. Przez trzy dni w naszym mieście bawiły się morsy z Polski i z zagranicy. I choć nie było śniegu, ani lodu, to jednak temperatura była nawet optymalna, choć jak mówili dziś niektórzy, mógłby być mróz. Na plażę, morsy dotarły po mszy w Bazylice Mariackiej i barwnym korowodzie ulicami miasta. Po wspólnej rozgrzewce, punktualnie o godz. 12.00, 1200 osób weszło do lodowatego Bałtyku, wspólnie pluskając się, w jak twierdzili, ciepłej wodzie.

Jak usłyszeliśmy dziś na plaży, dobra organizacja, baza hotelowa, atmosfera no i integracja, są najmocniejszą stroną kołobrzeskiego festiwalu. Wielu już tęskni za przyszłoroczną edycją.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama