Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

radzikowo kołobrzeg

W minioną niedzielę na Osiedlu Radzikowo przy Placu Trzech Pokoleń było kolorowo. Rada Osiedla wraz z radną Renatą Brączyk zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. Nie zabrakło dobrej muzyki, pysznego jedzenia oraz atrakcji, jakich jeszcze w Kołobrzegu nie było!


W tym roku organizatorzy postanowili wesprzeć Stacjonarne Hospicjum w Kołobrzegu, zapraszając wolontariuszy do kwestowania. W wyniku takiej akcji zebrano 2864,40 zł, co jest bardzo dobrym wynikiem. W niedzielę przy pięknej pogodzie było mnóstwo atrakcji dla mieszkańców osiedla, jak i całego miasta. Radni zadbali o świetną muzykę, darmowe jedzenie – w tym grill czy degustacja zupy pomidorowej przygotowanej specjalnie na tę okazję przez uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Kołobrzegu. Nie zabrakło także ciast od lokalnych piekarzy, owoców i napoi.

Organizatorzy tworzą nową tradycję na festynie, dlatego odbył się drugi bieg pętlą na Placu Trzech Pokoleń przy wsparciu ultramaratończyka Zbigniewa Malinowskiego. Poza tym, można było obejrzeć mecz najmłodszych wychowanków AP Kotwica Kołobrzeg czy poskakać na dmuchanej zabawce. Jednak największą atrakcją był Splash of Colors – czyli kolorowy festyn wzorowany hinduskim świętem Holi. W rytm muzyki setki osób wypuszczało w powietrze kolorowe proszki, tworząc niesamowity efekt. Uczestnicy jednogłośnie przyznali, że był to najlepszy festyn na osiedlu, jaki został do tej pory zorganizowany. Czym Osiedle Radzikowo zaskoczy przy okazji kolejnego festynu? Być może będziemy mogli się przekonać już niebawem.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama