Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwszy w historii mecz na nowym stadionie piłkarskim w ramach eliminacji Mistrzostw Europy Juniorów U19, Polska przegrała z Włochami 3:1. Kolejny mecz w niedzielę.


Na czwartkowy mecz przybył niemal komplet widzów. Niemal, bowiem działacze PZPN tak rozdzielali darmowe wejściówki, że ponad 100 miejsc było jeszcze wolnych. Chętnych na to sportowe widowisko nie brakowało. Nie powinien dziwić więc fakt, że kibice publicznie wyrazili z tego stanu niezadowolenie. Mecz zainaugurowano uroczyście, przy dużym zaangażowaniu kołobrzeżan. Nie zabrakło prezydenta Janusza Gromka kopiącego piłkę. Czwartkowy mecz był historycznym wydarzeniem.

Na trybunach panowała sportowa atmosfera. Natomiast sam mecz do przejmujących nie należał, tym bardziej, że Polacy przegrali różnicą dwóch bramek i na awans w tych rozgrywkach liczyć już nie mogą. W niedzielę na kołobrzeskim stadionie mecz rozegra reprezentacja Włoch i Irlandii. Natomiast w przyszły piątek odbędzie się uroczyste otwarcie stadionu, odsłonięcie tablicy pamiątkowej i mecz Kotwicy Kołobrzeg i Lecha Poznań.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama