Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień na Pol’and’Rock Festival: w kolejce do wszystkiego

Tłumy. Tysiące ludzi, młodych, starszych, całych rodzin - zjechały do zachodniopomorskiego Czaplinka na Pol’and’Rock Festival. Jest to letnia impreza organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie trzeba tego wydarzenia nikomu przedstawiać i można tylko żałować, że nie odbywa się w Kołobrzegu - choć szansa na to była. No ale my mamy inny festiwal i jak na nim było, można przekonać się z wpisów w internecie. Dziś impreza się kończy, a my postanowiliśmy udać się tam i zobaczyć, jak to naprawdę wygląda. Musimy przyznać, że choć są tam tysiące ludzi, jest kultura, jest porządek, na każdym kroku widoczna jest obsługa festiwalu. Jedno co rzuca się w oczy, to kolejki dosłownie do wszystkiego: od wielkiego koła widokowego, po toalety.

Atmosfera się naprawdę budująca, jak na każdym Pol’and’Rock Festival. Są koncerty i spotkania, organizowane na wysokim poziomie merytorycznym i muzycznym. Da się tu zaspokoić różne gusta, bo to festiwal z dużą miłością do świata, bez zbędnej pompy i pieniędzy. Nawet ceny w strefie gastronomicznej uznać należy za umiarkowane w obecnych czasach. Są ekipy sprzątające, choć nie zawsze ogarniają wszystko na czas, zwłaszcza przed południem, gdzie liczba śmieci się kumuluje, ale widać, że zasuwają na najwyższych obrotach, żeby zebrać odpadki wytwarzane przez taką liczbę ludzi. Jeśli ktoś chce się uczyć organizacji przedsięwzięć masowych, powinien zajrzeć do Czaplinka.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama