Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, mikołajkiDzieci z całego miasta zebrały się dziś w Hali Milenium, aby świętować Mikołajki. Dzięki atrakcjom przygotowanym przez Elfy, nikt nie mógł się nudzić.


Dzieci szczególnie interesowały się fabryką baniek mydlanych, nauką chodzenia na szczudłach czy malowaniem twarzy. Na scenie występowali komicy, zabawiając zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też stoiska z ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, których autorami byli uczniowie szkół, przedszkoli i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego "Okruszek". Imprezę uświetniła wizyta Świętego Mikołaja, który znalazł czas, aby wziąć każde dziecko na kolana, porozmawiać z nim, a także wręczyć miły upominek. Na spotkanie z Mikołajem przybył również prezydent miasta Janusz Gromek i poseł Marek Hok, którzy częstowali licznie przybyłych małych gości słodyczami.

Fot. Kacper PajorPolecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama