Few Clouds

21°C

Kołobrzeg

27 czerwca 2022    |    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
27 czerwca 2022    
    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, interfolk, fotogaleria, videoPo raz kolejny Interfolk spowodował, że ulice naszego miasta wypełniły się kolorowymi strojami i rzadko słyszaną na co dzień muzyką. Finał festiwalu już w sobotę.


Polska, jak zwykle prezentuje się tradycyjnie kulturą, która jest nam znana. Najbardziej wyczekiwany jest zespół z Meksyku, który na ulicach miasta tańczył razem z publicznością. Ciepło przyjęto zespół z Rosji, a ciekawymi tańcami zaskoczył zespół z Niemiec. Wielu fotografowało się z zespołem Agrupacion de Proyeccion Folklorica Antauco z Chile. Dla każdego było więc coś dobrego, a kto chciał więcej, mógł udać się do amfiteatru, na koncert galowy. Interfolk potrwa do soboty i zakończy się pokazem sztucznych ogni (przeczytaj program festiwalu).
Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama