Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, studniówka, szkoła morskaSprawdza się to przysłowie, bowiem zainteresowanie studniówką uczniów Zespołu Szkół Morskich było bardzo duże. Panowie oczywiście w strojach marynarskich...


Wykwitnie i ze smakiem - taki charakter ma studniówka ZSM w hotelu "Aquarius". Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza. Oczywiście, były życzenia dobrej zabawy, ale także dobrych wyników za 100 dni, na egzaminie maturalnym. Dziś jednak mało kto się przejmował maturą. Najważniejsza była dobra zabawa i poczucie humoru. Na studniówce Zespołu Szkół Morskich nie brakowało ani jednego, ani drugiego.

Od redakcji:
Ze względu na obraźliwe komentarze wobec osób utrwalonych na fotografiach, funkcja komentowania została zablokowana.


reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama