Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sixto, alicja, dyskoteka, zabawaTym razem w Sixto wyobraźnia poszła na całego i goście przenieśli się w bajkową krainę Alicji w Krainie Czarów. Zobacz ekstra zdjęcia z sobotniej zabawy.


Sixto in Wonderland -  W sobotę za konsoletą stanął Dj Bartes - W setach Bartesa usłyszycie house w najlepszym wydaniu. Jego szerokie horyzonty muzyczne sprawiają, że łatwo odnajduje się w każdym miejscu. Gra wesołe i porywające do tańca funky, deep, progressive, a nawet nowoczesny tech house, a w Sixto uraczył nas wspaniałymi tanecznymi house'owymi rytmami rodem z Ibizy, oraz znany i lubiany rezydent Clubu Sixto Dj MixXxer.  Wisienką na torcie był Sax Live Act w wykonaniu jednego z najlepszych saxsofonistów - Pesosa. Zmieniliśmy  lokal i całą ekipę z Sixto w świat Alicji w krainie czarów.

Uważamy że była to bardzo udana impreza, Gorące podziękowania dla Łukasza, tancerzy i całej grupy Exclusive Night. za show na najwyższym poziomie. Ukłony dla www.joannavanfenema.com za przygotowanie make'upów, charakteryzacji i stylizacji. W aranżacji wnętrza pomogła nam agencja reklamowa Druk55 dla której również dziękujemy jak i całej obsłudze klubu Sixto. Największe brawa są dla Was, za frekwencję która dopisała bo bez Was tej imprezy by nie było!

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama