Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gimnazjum, festynPod znakiem wiosny na Skwerze Pionierów bawiła się młodzież i rodzice z Gimnazjum Nr 2. Natomiast uczniowie Gimnazjum Nr 3 postawili na ekologię.


Rodzice, uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 2 zorganizowali Festyn Wiosenny. Na scenie występowała młodzież gimnazjalna, a także dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli, studia wokalnego oraz Dziecięcego Teatru Tańca „WEdance”. Zarówno mieszkańcy Kołobrzegu, jak i goście mogli spróbować przepysznych domowych ciast i sałatek, kiełbaski z grilla, grochówki, bigos i chleba ze smalcem. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, którą zorganizowano przy wsparciu kołobrzeskich przedsiębiorców. Wśród nagród znalazły się kupony do kawiarni, pizzerii, restauracji, karnety na basen, bilety do kina, usługi fryzjerskie, krawieckie, szewskie, bilety na rejs statkiem i wiele, wiele innych, a dla tych, do których szczęście się nie uśmiechnęło, przygotowano nagrody pocieszenia. Wszystkim fundatorom bardzo dziękujemy. Furorę zrobił strażacki wóz bojowy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej – każdy mógł wszystkiego dotknąć, usiąść za kierownicą i poczuć się jak strażak.

W Gimnazjum Nr 3 tegoroczna impreza stała pod znakiem ekologii. Przybyli mogli oddać tzw. "elektroodpady" i trzeba przyznać, że chętnych nie brakowało. W programie festynu był m.in. pokaz mody recyklingowej, czyli jak skutecznie ubrać się z rzeczy de facto nikomu niepotrzebnych. Wbrew stereotypom okazuje się, że można. Festyn uświetnił również występ grup ze szkoły tańca Vigor Style Dance Studio. Hitem natomiast były atrakcje przygotowane przez Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, zwłaszcza alkogogle, z których skorzystał m.in. prezydent Janusz Gromek i poseł Marek Hok.

GIMNAZJUM Nr 2
GIMNAZJUM Nr 3

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama