Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dzień, dziecka, atrakcjeDziś święto wszystkich maluchów - tych mniejszych i większych. Z tej okazji, w Kołobrzegu czekało na nich wiele atrakcji: od łowienia ryb, po malowanie.


W Porcie Jachtowym Jachtklub Kołobrzeg przygotował Dzień Dziecka na wodzie. Muzeum Oręża Polskiego opracowało dla najmłodszych program związany z historią. SLD z Forum Kobiet zorganizowało tradycyjnie Dzień Dziecka na Ogrodach, a Platforma na Skwerze Pionierów. Swoją ofertę dla maluchów miało Regionalnego Centrum Kultury, a także wędkarze, którzy przygotowali grill i zawody wędkarskie na Kanale Drzewnym. Jednym słowem, dla każdego było coś dobrego. Fotogalerie z poszczególnych imprez będziemy dodawać na bieżąco.


 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama