Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sixto, modaSixto fashion - pod tym znakiem przebiegała sobotnia noc w Sixto. Był czerwony dywan, były modelki i kreacje Roberto Cavalli. Za konsoletą - DJ MAX.


Tej nocy w Sixto można było zobaczyć piękne modelki na wybiegu prezentujące bieliznę dzienną, wieczorową, awangardę, a także sukienki znanego projektanta Roberto Cavalli. Była promocja nowego zapachu marki Roberto Cavalli, były próbki i nagrody w formie oryginalnych zapachów. Zobacz, jak ta noc wygląda na zdjęciach.

Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama