Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, festyn, piknikW sobotę lato przy hotelu Baltic Plaza otwierali mieszkańcy Dzielnicy Zachodniej. Za to w niedzielę nad Parsętą bawili się mieszkańcy Osiedla Nr 3.


Dzielnica Zachodnia przywitała lato. Po raz pierwszy mieszkańcom udało się pokazać, że razem mogą więcej. Przewodniczący Rady Osiedla Nr 6 Łukasz Marcińczak podziękował wszystkim  za przybycie i wyraził nadzieję na wspólne budowanie mola na tejże dzielnicy, przy którym mogłyby cumować małe jednostki pływające, pełniące rolę taksówek wodnych. Ze wspólnej zabawy na nikt nie wyszedł głodny, a dzieci miały wiele atrakcji, był kucyk, malowanie twarzy, bicie monet, poznawanie artefaktów wojskowych, zawody na najzabawniejszy uśmiech czy nurkowanie w kulkach i zabawa z klaunami.

W niedzielę świetnie bawiło się Osiedle Nr 3. Tradycyjnie już, Piknik nad Parsętą zgromadził wielu mieszkańców, a szczególnie dzieci, na które czekało wiele atrakcji, zabaw, konkursów, pokazów i warsztatów. Były kiełbaski z grilla, zupa grochowa i inne niespodzianki. Swojego zadowolenia z udanej imprezy nie ukrywał szef Zarządu Osiedla - Dariusz Zawadzki: - Dopisała pogoda i mieszkańcy. Najważniejsza jest dobra zabawa.


 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama