Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, amfiteatr, koncertSobotni koncert, choć nie brakowało na niego chętnych, wielu zawiódł, przede wszystkim walącymi program opóźnieniami. Stachursky był dla resztek...


Po sporych opóźnieniach w amfiteatrze podczas Festiwalu Rodzinnego zagrali: Kamila, Damian Skoczyk, Marcin Lindel oraz Jacek Stachursky. Impreza była istnym testem cierpliwości dla przybyłych. O 18-tej, kiedy też Festiwal miał się zacząć, ludzie spotkali się z zamkniętymi bramami do amfiteatru. Wpuszczeni zostali dopiero kwadrans przed 19. Po ponad półgodzinnym oczekiwaniu, na scenie wreszcie pojawili się prowadzący Grzegorz Poloczek oraz Patrycja Tomaszczyk-Kindla. Po nich na scenie pojawiła się 16-letnia wokalistka Kamila, która swoimi energetycznymi piosenkami rozruszała publiczność. Grupę swych fanek rozgrzał występ Damiana Skoczyka, wschodzącej gwiazdy pop z Białogardu. Następny wystąpił Marcin Kindla ze swymi własnymi kompozycjami. Po nim przyszła kolej na kolejny test cierpliwości. Godzinne czekanie na Jacka Łaszczoka vel "Stachursky", który tego samego wieczora występował na Lecie z Radiem w Turku wytrzymało niewielu. "Stachursky" zagrał dla garstki najwytrwalszych.

Kacper Pajor


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama