Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sunrise, 2013, piątekPiątkowy Sunrise Festival stał się miejscem, gdzie bawiły się tysiące ludzi. Dopisała pogoda, ale również świetni didżeje, którzy grali do samego rana.


Kto chciał, w drodze na festiwal mógł skorzystać z atrakcji "Przystani z Jezusem", która znajduje się przy bocznicy kolejowej przy przejeździe kolejowym na Białogard. Kto nie chciał, na tego czekało wiele dobrej zabawy i świetnej muzyki. Dopisali uczestnicy festiwalu, którzy ledwo pomieścili się na secie Chuckiego w amfiteatrze. Ale świetnych didżejów było więcej, w tym m.in. Alesso, Crazibiza czy Dada Life. Zapraszamy do obejrzenia filmu z imprezy. Fotogalerię zamieścimy już wkrótce.

Fot. Kacper Pajorreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama