Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, sunrise, 2013, piątekPiątkowy Sunrise Festival stał się miejscem, gdzie bawiły się tysiące ludzi. Dopisała pogoda, ale również świetni didżeje, którzy grali do samego rana.


Kto chciał, w drodze na festiwal mógł skorzystać z atrakcji "Przystani z Jezusem", która znajduje się przy bocznicy kolejowej przy przejeździe kolejowym na Białogard. Kto nie chciał, na tego czekało wiele dobrej zabawy i świetnej muzyki. Dopisali uczestnicy festiwalu, którzy ledwo pomieścili się na secie Chuckiego w amfiteatrze. Ale świetnych didżejów było więcej, w tym m.in. Alesso, Crazibiza czy Dada Life. Zapraszamy do obejrzenia filmu z imprezy. Fotogalerię zamieścimy już wkrótce.

Fot. Kacper PajorDodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama